top of page

CZYM JEST INTEGRACYJNA?

   Integracyjna to wynik przemian, które nastąpiły w życiu moim   i mojej rodziny. To z jednej strony chęć usamodzielnienia się w pracy jako terapeuta, trener czy szkoleniowiec, ale z drugiej strony tak samo chęć jeszcze dokładniejszego poświęcenia się pacjentom, klientom i ich zdrowotnym problemom.

   Jak sama nazwa wskazuje: INTEGRACYJNA-terapie,szkolenia treningi - mam różne pola działania. Prowadzę terapie z zakresu technik manualnych, naturoterapii, terapii bólu przewlekłego, terapii stresu przewlekłego, terapii blizn,  technik wisceralnych, Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, dojazdowo do pacjentów również z zakresu fizjoterapii i Medycznego Treningu Terapeutycznego. Współpracuje z manualnym terapeutą , innymi fizjoterapeutami oraz firmami. Organizuję i prowadzę szkolenia INTEGRACYJNEJ TERAPII BLIZN, a także zapraszam do Tarnowskich Gór specjalistów w swoich dziedzinach, aby dzielili się swoja wiedzą.   

119123133_663930440996180_33550151970051

    Mając świadomość jak ważne jest wielopoziomowe podejście do zdrowia człowieka polecamy nie tylko naszą ofertę, ale również wielu wspaniałych osób, które w rożnych sposób podejmują działania w zwiększeniu jakości życia swoich pacjentów, klientów.

bottom of page