top of page

WAS IST INTEGRATION?

   Integracyjna to wynik przemian, które nastąpiły w życiu moim   i mojej rodziny. To z jednej strony chęć usamodzielnienia się w pracy jako terapeuta, trener czy szkoleniowiec, ale z drugiej strony tak samo chęć jeszcze dokładniejszego poświęcenia się pacjentom, klientom i ich zdrowotnym problemom.

   Jak sama nazwa wskazuje: INTEGRACYJNA-terapie,szkolenia treningi - mam różne pola działania. Prowadzę terapie z zakresu technik manualnych, naturoterapii, terapii bólu przewlekłego, terapii stresu przewlekłego, terapii blizn,  technik wisceralnych, Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, dojazdowo do pacjentów również z zakresu fizjoterapii i Medycznego Treningu Terapeutycznego. Współpracuje z manualnym terapeutą , innymi fizjoterapeutami oraz firmami. Organizuję i prowadzę szkolenia INTEGRACYJNEJ TERAPII BLIZN, a także zapraszam do Tarnowskich Gór specjalistów w swoich dziedzinach, aby dzielili się swoja wiedzą.   

119123133_663930440996180_33550151970051

Da wir uns bewusst sind, wie wichtig ein mehrstufiger Ansatz für die menschliche Gesundheit ist, empfehlen wir nicht nur unser Angebot, sondern auch viele wunderbare Menschen, die auf verschiedene Weise aktiv werden, um die Lebensqualität ihrer Patienten und Klienten zu verbessern.

bottom of page